Veel Mensen merken dat we in een tijd leven, waarin het volgen van externe leertrajecten niet het gewenste effect hebben op hetgeen je in je leven veranderd zou willen zien. Deze dag gaan we samen interactief met elkaar in contact, om het zeer belangrijke onderwerp "Zelf Schepping" door te nemen. En ook komt aan bod de relatie en dwarsverbanden tussen BewustZijn en UFO's die onze werkelijkheid bezoeken.
- Door het zelf versterken en verdiepen van je eigen
Bewustzijnsvlam weer in contact met je eigen Bestaan
Veel Mensen merken dat we in een tijd leven, waarin het volgen van externe leertrajecten niet het gewenste effect hebben op hetgeen je in je leven veranderd zou willen zien.
Deze dag gaan we samen interactief met elkaar in contact, om het zeer belangrijke onderwerp "Zelf Schepping" door te nemen. En ook komt aan bod de relatie en dwarsverbanden tussen BewustZijn en UFO's die onze werkelijkheid bezoeken.
De Mens leefde van Oorsprong in een Paradijselijke realiteit. Als we kijken naar de huidige situatie, dan zien we in de natuur dat dit paradijs er is. Maar zijn we eerlijk en open naar onszelf toe, dan zien we en voelen we dat het eigen Paradijs heel vaak niet te herkennen is in de buitenwereld. Is dit Paradijs bewust aanwezig in jezelf? En als je je hiervan bewust bent, kan dit Innerlijke Paradijs zijjn/haar weg vinden naar de Buitenwereld?
Hoe mooi zou het zijn als deze route weer helder en toepasbaar geleefd kan worden?
Dit is een tijd van herziening, waarin de veel geprogrammeerde en gepropagandeerde externe Godsbeelden naar een Groter Inzicht zullen verschuiven.
De Mens is van Origine een afspiegeling van de Schepping, die in relatie tot de Mens een interactieve verbinding had.
We zullen naar onszelf moeten durven gaan kijken en ook herontdekken waar we toe in staat zijn. Door dit Pad te Her-Kennen is het mogelijk weer toe te treden tot het eigen Oorspronkelijke Zelf en de huidige werkelijkheid mee te buigen naar het juiste Pad van Verlichting. Een pad dat refereert aan een werkelijkheid waarin de Mens een rol heeft als Kosmisch Wezen die in de Essentie het Leven en de Vrede bewaakt en zo nodig inluidt.
Door te werken aan je eigen Leven vanuit JeZelf, kunnen zaken radicaal veranderen die je weer opnieuw in het Levensveld laat arriveren.
Wat is jouw BewustZijn en hoe groots kan dit praktisch zijn?
Deze dag gaan we daar met elkaar op in, in een setting van maximaal 30 mensen.
Geluidsopnames zijn deze dag niet mogelijk, om veiligheid in de processen te waarborgen, waarvoor begrip.
Dank je wel.
