Samen reizen naar Frankrijk in september
Lieve mensen,

Het is zo fijn dat ik alsnog naar een bijeenkomst mag gaan in Frankrijk. Ik had het allang los gelaten en daar was het ineens. Prachtig.

Nu wil ik daar ook graag terecht komen in september, samen met nog een hoop anderen. Dus mijn vraag is wie er samen zou willen reizen? Ik heb een grote station, maar dat is alleen rendabel als we die ook met 4 mensen vullen, dus ik en nog 3 anderen. Als er 3 mensen mee willen reizen dan is het een mooie optie. Zelf zou ik wel graag een overnachting doen halverwege ergens, dan komen we nog een beetje fris aan en blijft het rijden ook veilig. 

Mocht iemand een plekje in de auto over hebben voor mij, dan is dat natuurlijk ook heel fijn. Ik woon zelf in Wormerveer Noord-Holland. Maar kan altijd naar iemand toe reizen of onderweg andere oppikken, mochten we met mijn auto gaan. 

Ik zie graag jullie ideeën hierover. 

Liefs Annebel

Verina
hoi anabel,
lijkt me een goed plan, samen reizen en afwisselent rijden
onderweg hotelletje, we zijn met meerdere vanuit NH         je kan contact opnemen via mijn mail
ilake3011@gmail.com    verina
Hoi Verina,

Fijn dat wij in elk geval samen kunnen reizen. Ik hoop dat er nog twee mensen willen aansluiten. Wij houden contact. Ik zal je tegen die tijd mailen. 
Hoi Verina,

Inmiddels heb ik jou en nog iemand, Marike,  twee weken geleden twee maal een mail gestuurd. Reactie hierop blijft uit. Wellicht dat het je niet bereikt of dat het te maken heeft met vakantie. Ik zet daarom ook hier deze reactie als nog een weg om elkaar te kunnen bereiken. We willen namelijk ook ergens overnachten, dus het is wel handig als we dit op tijd kunnen regelen. Ik hoor graag van jou en ook van Marike, zodat helder is of we met elkaar reizen en we dingen in gang kunnen zetten. Hier ook mijn email adres: annebelwind@gmail.com
Marzenka
Lieve Annebel,
Dank voor je bericht. Ik wil graag mee:)
mijn e-mail: 27marzenka@gmail.com
Hoor graag van je.
Fijne groetjes,
Marzenka