Bronwezens & werelden in Beeld!
Lieve allemaal, 

Er passeren regelmatig mooie tekeningen, schilderijen en beelden van Bronwezens & Bronwerelden, het lijkt me fijn als er hier ook ruimte is om ze te delen met elkaar, als inspiratie en als herinnering en her-opening naar THUIS in onszelf.

(Je kan een foto toevoegen door op het plus-knopje te klikken links van het tekst-vlak. Het knopje wordt wel enkel getoond als je aan het begin van een lege regel staat)

Ik kijk er naar uit om jouw zelfportret hier ook te mogen ontmoeten! ;-)

Warme groet
Karel

Deze schilderde ik overlaatst zelf, en deel ik nu graag met jullie. Ik voel hem zelf als een heel bizonder wezen, met een hele diepe, warme Vredeskracht in zich, doorweven in al zijn lagen heen, uit de werelden van de Ana-Shay-Hi beschavingen.
Volgens mij heb ik een menselijk uiterlijk. Beschaving Zoïedsz? Intergalactische veiligheidsdienst? Mer, mahat? 
Iniedergeval; inlichtingswerkzaamheden.
Bronbeveiliging. Beveiliging van de Koninkrijken.
Kosmische kwaliteit; situaties/ omgevingen monitoren en scannen.
Kijken wat er nodig is/ waar het probleem zit, deze uitlichtten en faciliteren wat er nodig is met militaire precisie, snelheid en slagkracht. 
Dus ook mbt onzuiverheden die de bronwerelden proberen binnen te dringen, veiligheid waarborgen. Omgevingen monitoren op onregelmatigheden in de force.
Op recovery missie. 



Leuk initiatief, er was ooit een idee om een soort van "smoelenboek" te hebben op de ambassade pagina waarbij iedereen zijn skillset kon aangeven naast projecten en dergelijke zodat iedereen elkaar wat gemakkelijker zou kunnen vinden vanuit professieel samenwerkingsverband met in acht neming van de nieuwe manier van zijn/werken namelijk open en transparant; einde geheimhoudingsbewustzijn. Jammer dat er niet meer mensen zijn die zichzelf laten zien hier,  kan mij niet voorstellen dat we de enige zijn die iets weten over onze werkzaamheden en/of oorsprong. Dulche heeft volgens mij van een aantal brongenoten ook tekeningen gemaakt van hoe ze er uitzien buiten deze realiteit in "het land van ooit".
Annemiek

Zoiets , maar dan heel anders 
Niet door mij gemaakt deze afbeelding 
​Doch dit komt in mijn gevoel ​min of meer ​in de buurt.....los van m'n (wilde ) haar dat eigenlijk alle kleuren heeft en m'n huid die ook veranderd van tint 
Een van de wezens die ik geschilderd heb
Voor mij is dit een ​elfachtige krijger 

(Ik merk trouwens dat m'n tekeningen hier niet "pakken ".  Ze kunnen niet geupload worden. Ligt wellicht aan de zachtere kleuren?)


Een vrije verbeelding van mezelf (het goudkleurige figuurtje) en de connectie met bewust water, met waterbewustzijn, dat om me heen draaide als een waterkolk. Het voelde aan als een aangenaam warm waterbad, in mijn hart voelde ik me zò welkom en gedragen. In een zacht ivoorkleurig veld waren vele kleine glyphs aanwezig. Olieverf. 

Als ik met vloeibare gekleurde bijenwas werk vanuit het innerlijke niets, ontstaan er soms werelden op zich. Mijn abstracte werk heeft geen titel. Het is wat het is voor de waarnemer.