WATER - verbinding - bewustzijn - frequentie
Wellicht zijn hier meer mensen die zich verbonden voelen met water? Ik voel mij mijn hele leven al verbonden met water, met waterbewustzijn, in het bijzonder met de zee🌊Hieronder deel ik een van mijn  ervaringen. 

Ik lees graag hoe anderen water - bewustzijn - frequenties beleven. 

Vele jaren heb ik de door mij verzamelde kristallen aan water teruggegeven, meestal aan de zee, nadat ik de kristallen had 'opgeladen' met mijn hartskracht. Water is, net als een kristal, een informatiedrager en de informatie die ik aan de kristallen had gegeven komt in het water dat deze frequenties opneemt. Water vloeit, stijgt op als damp en komt elders weer neer, waardoor de informatie van mijn liefdevolle hartsfrequentie zich vanzelf via het water verspreid💧. 

Tijdens een gezamenlijke inzet via Asma Achkroune in mijn woning een aantal jaren geleden kwam er water naar me toe, kwam er waterbewustzijn naar me toe. Er ontstond een draaikolk van water boven mijn hoofd die zich helemaal om mijn lichaam wikkelde, tot onder mijn voeten. Voor mijn lichaam voelde dit aan als een aangenaam warm waterbad. In mijn hart voelde ik me zó welkom en gedragen 🩵. Om me heen zag ik vele kleine gouden glyphs. Het schilderij hieronder is hiervan een vrije weergave.

Meer over water en kristallen: https://vloeibareliefde.com/2022/01/28/over-kristallen-en-water/

Prachtig..ik herinner mij Asma ook nog..bijzondere vrouw
Zeker! Mooi Mens! Alleen vond deze gezamenlijke inzet gewoon bij iedereen thuis plaats, je deed het zelf in je eigen woning of waar je dan ook was. 
Antoinette
Hallo Therése
Heb zelf niet zo'n verbinding met water, ben als kind bang geworden nadat ik handstand deed in het zwembad en daarbij omsloeg en niet meer wist op dat moment hoe ik boven moest komen. Ik hoorde mijn vriendin lachen omdat het er zo komisch uitzag blijkbaar ,was raar aan het spartelen Maar ondertussen was ik aan het vechten om weer boven water te kunnen komen, ik raakte in paniek. Nadien nog wat nare ervaringen gehad met water Vooral de zee bleef voor mij tot de dag van vandaag heel beangstigend. Vraag me wel eens af , we bestaan zelf, het lichaam, voor zo'n 70% uit water , wat zijn de effecten hiervan op mijn lichaam ? 
Niet zo'n leuke ervaring dus en word me er tegelijkertijd van bewust dat doordat dit nu weer naar de oppervlakte komt ik hier ook iets mee moet.
Bedankt dat je het onder de aandacht brengt ook al heb ik dan niet echt iets positiefs hierover te melden maar kan wel daardoor een stap zetten om hiermee aan de slag te gaan.
groetjes Antoinette
Heey Antoinette. Dank je wel voor hetgeen jij deelt. Dat is geen vrolijke ervaring en dat gevoel blijft kleven. Als kind ben ik ook eens door een krachtige zeegolf overspoeld en ben bijna verzopen. En toch op een dag was ik in en onder water aan het zwemmen als een zeehond. Helemaal in mijn element. En ik 'herinner' mij een enorme vloedgolf die over me heen kwam, evenwel verdronk ik niet.

Misschien...is het wel die oerkracht van waterbewustzijn in onszelf die ons (heeft) overspoeld? Een open vraag hè. 

Als ik onder de douche sta laat ik het water lang over me heen lopen, maak verbinding met het bewustzijn van het (douche)water en laat ik me helemaal 'schoon' spoelen. 
Antoinette
Had een reactie geplaatst maar hij pakt hem niet.
Probeer het nog een keer.
Over jouw vraag" of de oerkracht van het waterbewustzijn ons overspoelt"   ga ik over navoelen.
Als ik een antwoord hierop krijg laat ik het je weten Thérèse.
@Antoinette ik houd me aanbevolen voor hetgeen je misschien gaat delen. 🩵

is het Amma?


Amma Nederland
https://amma.nl/teachings/puja/wet-van-karma/

Amma spreekt hier over karma


Asma Achkroune....

https://www.codesvancreatie.nl/
Het is Thérèse: https://vloeibareliefde.com/