Am Sonntag, dem 8. Februar, veranstalten wir in Belgien ein Empowerment-Seminar, das speziell für Menschen mit Wohnsitz in Belgien konzipiert wurde. Im Mittelpunkt dieser Veranstaltung steht eine interaktive Diskussion über die Frage: „Was ist Bewusstsein?“ und wie Selbstermächtigung das eigene Leben positiv beeinflussen kann. Wir werden diese Erkenntnisse aktiv in die Praxis umsetzen.


  • Datum:08-02-2026 10:00 - 08-02-2026 17:00
  • Wo: Velmerlaan 119, Velm 3806 Sint-Truiden, Belgien, Einlass ist um 9:15 Uhr (Karte)
  • Weitere Informationen:Parken: Bitte lesen Sie die folgenden Informationen. Wichtig: Kommen Sie nicht einfach so herein. Bitte tragen Sie sich vorher ein. Vielen Dank für Ihren Besuch. Kaffee, Tee und Gebäck sind erhältlich. Bitte bringen Sie Ihr eigenes Mittagessen mit.

Beitrag59

Reservieren Sie hier

Beschreibung


Interactief Seminar "Zelfbekrachtiging"

Een dag met uitwisselingen & Zelf-Bekrachtigingen

terug naar het Organische Startpunt

Deze dag organiseer ik voor Mensen in België
of als je dichtbij ( ) de Belgische grens woont


-Maximaal 40 deelnemers-
Dit is een interactieve-dag


Deze dag wordt speciaal georganiseerd om Zelf-Bewustzijns bekrachtigingen onder de aandacht te brengen. Met eigen bewustzijn Schept de Mens unieke Ruimte en Tijd (the Force of Life), waarin vrije communicatie en herschepping mogelijk is.

Tevens is het leven in overeenstemming met je Innerlijke Zelf en de Natuurlijke bewegingen hierdoor, een directe aanleiding tijdlijnen af te buigen / te ontkoppelen / te her-kalibreren. Daarnaast leggen we een directe verbinding tussen het Bewustzijn en Contact met Civilisaties uit andere Sterrenwerelden die de Mensheid op dit moment bezoeken.

Neem je je pen en notitieboekje mee? We gaan in beweging komen in ons eigen Bestaan en doen hier onderzoek naar.




In ons Aardse bestaan, voelend dat het om veel grotere aspecten van het Leven gaat dan alleen het Aardse bestaan, ervaren we barrières en afremmingen. Deze kunnen een sta-in-de-weg zijn of lijken en dienen hierom  bezocht te worden door jou!

We nemen deze dag het organische Kernveld van aanwezig-zijn door. Zeg maar, het "startpunt" van Bewustzijn. En dit is tevens het startpunt van Contact met bezoekers uit andere werkelijkheden/werelden.

We gaan hierbij met elkaar door middel van rust, aandacht en Zelf-aanzet aan de gang. Als we een kijkje in ons eigen bestaan nemen, zien we dat er zaken zijn die andere mensen niet kunnen oplossen voor ons. In dat licht bekeken moeten we zelf de aanzet geven en dat vermogen is potentieel aanwezig in ieder Mens.

Door hier samen mee bezig te zijn, met gelijkgestemden in een grote bandbreedte, kunnen we als Mensen de mogelijkheden met elkaar aanzetten en ook naar elkaar toe aanzetten.


Dus: vertragen - kantelen - in Jezelf - ervaren - aan - open - uitzenden





We mogen deze hartelijk dag beleven in de fijne energie van Hoeve Vleugelhoorn

Parkeren: het verzoek is om zoveel mogelijk in de zijstraten van de Velmerlaan te parkeren
(om mogelijke parkeeruitdagingen voor de bus en de omwonenden te voorkomen, dank)